Divize - Construction 

Celý tým divize hledí jak na spokojenost zákazníka, tak i na včasné dokončení všech projektů, které je známkou profesionality.

Profesionálové divize svojí prací přímo žijí a každý projekt je pro ně výzvou. Největší odměnou je jim všem spokojený klient a jeho úsměv při předání díla.

Divize Construction společnosti Blockhome-CZ s.r.o. působí v segmentu trhu pozemního stavitelství. Odborníci divize realizují jak průmyslové stavby v segmentu ocelových konstrukcí, tak i individuální rodinné či bytové bydlení (dle návrhu klienta), které jim vždy po dokončení vykreslí úsměv na tváři. Všichni ve společnosti věříme v konstruktivní a pozitivní přístup k jakémukoliv druhu stavby a ke každé přistupujeme s maximálním nasazením. 

Přední profesionálové divize se zkušenostmi ze zahraničí jsou skutečnými mistry ve svém oboru. Realizují jak projekty od sesterské divize Design, tak i projekty navrhované mimo společnost. Zkušenosti divize však ukazují, že pro bezproblémový a rychlý chod stavby je vlastní projektování realizovaných staveb velkou výhodou.

Kreativita. Zkušenosti. Vášeň.